خدمات پرستاری تخصصی بيمار

درمان زخم کف پای دیابتی
درمان زخم کف پای دیابتی
اکتبر 10, 2019
پرستار سالمند آلزايمرى
پرستار سالمند آلزايمرى
اکتبر 17, 2019
نمایش همه

خدمات پرستاری تخصصی بيمار

خدمات پرستاری تخصصی بيمار

خدمات پرستاری تخصصی بيمار

خدمات پرستاری تخصصی بيمار

خدمات پرستاری تخصصی بيمارموسسه تهران درمان ،  در هر جایی که شما نیاز داشته باشید حاضر است. تیم ما با برنامه‌ریزی و هماهنگی، خدمات پرستاری تخصصی بيمار در منزل را ارائه می‌دهد.

در بسیاری از موارد، به ادامه بستری بیمار در بیمارستان نیازی نیست. ولی بیمار باید دوران نقاهت را در مکانی دیگر سپری نماید. علاوه بر این موضوع، محیط بیمارستان بخاطر وجود آلودگی ها و عفونتهای بیمارستانی محیط مناسبی برای نگهداری بیماران نیست. در چنین شرایطی و در صورت امکان می بایست بیماران به مکانی دیگر انتقال یابند.

بهترین مکان برای انجام این مهم منزل بیمار یا منزل کسانی است که بیمار را دوست دارند.این موضوع از نظر عاطفی تاثیر فراوان بر روحیه بیمار خواهد گذاشت. حتی بیمارانی که بیماریهای سخت را تجربه می نمایند از حضور در منزل اظهار رضایت کرده اند .

موسسه پرستاری تهران درمان با خدمات پرستاری تخصصی بيمار , به نیاز مهم ادامه درمان در منزل نگاهی کارشناسانه و مسئولانه دارد و با پرسنل با تجربه و کارآمد خدمات پرستاری تخصصی  بيمار را در محیطی آسوده و ایمن فراهم می کند .

خدمات پرستاری تخصصی بيمار به گونه ای است که بیماران و بستگانشان بتوانند در نهایت آسودگی دوران نقاهت بیماری را پشت سربگذارند.

برنامه ای که ما برای ادامه  خدمات پرستاری تخصصی بيمار تنظیم مینماییم بر اساس نیازهای بیمار و درخواست ایشان یا بستگان طراحی میگردد. ویزیت های دوره ای پزشکان و انجام نمونه گیری برای آزمایشات و چکاپ های دوره ای و همچنین رفع نیاز بیماران به تزریقات و تعویض پانسمان با خدمات پرستاری تخصصی بيمار انجام خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *