پرستار سالمند آلزايمرى

خدمات پرستاری تخصصی بيمار
خدمات پرستاری تخصصی بيمار
اکتبر 17, 2019
پرستار سالمند شبانه
پرستار سالمند شبانه
اکتبر 17, 2019
نمایش همه

پرستار سالمند آلزايمرى

پرستار سالمند آلزايمرى

پرستار سالمند آلزايمرى

پرستار سالمند آلزايمرى

موسسه پرستاری تهران درمان در زمینه پرستاری سالمندان آلزایمری در تلاش است که به بیماران و خانواده آنان در کنترل بیماری کمک نماید . استحمام سالمند آلزايمرى باید به طور منظم و حداقل ۲ بار در هفته انجام شود.

استحمام سالمند توسط پرستار سالمند آلزایمری علاوه بر پاکیزگی ظاهر، خطر عفونت پوست و ناحیه تناسلی را کاهش می دهد . تا جایی که ممکن است سالمند آلزايمرى بايد خود لباسهایش را بپوشد، اما اگر خسته یا مستاصل شد پرستار سالمند آلزایمری به ایشان کمک کند.

برای تسهیل در کار، پرستار سالمند آلزايمرى لباسهایی که قرار است بپوشد را به ترتیب از چپ بهراست بچیند .پرستار سالمند آلزایمری باید توجه داشته باشد از لباس هایی کهپوشیدن آنها برای بیمار راحتتر است استفاده کند .

پرستار سالمند آلزایمری باید به این موضوع توجه کند کفش هایی که با نوار چسب دار بسته می شود راحتتر از کفش های بندی هستند. پرستار سالمند آلزایمری توجه داشته باشد اگر بیمار الزایمری فقط یک مدل لباس را هر بار می پوشد، اشکالی ندارد ، بیمار آلزایمری از تنوع گریزان است.

شاید مشکل ترین مسئله پرستار سالمند آلزایمری ، غذا دادن به بیمار باشد. بیماران مبتلا به آلزایمر ممکن است فراموش کنند که چه موقع غذا خورده اند، یا غذایی که در دهانشان گذاشته می شود را تف کنند، یا ممکن است طرز استفاده از قاشق و چنگال را فراموش کرده باشند.

مساله دیگر که ممکن است پرستار سالمند آلزایمری با آن روبرو شود این است که ممکن است بیمار آلزایمری غذا را در جاهای عجیب و غریب مخفی کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *